Home

Shkarko këtu:
Mp3 dhe Këngët me akorde

muzikë

JUHUU KIDZ PLAYLIST

  1. Dëgjoni Juhuu Kidz 3:14
  2. Noa çfarë po bën ti Juhuu Kidz 2:16
  3. Zoti është drita ime Shtëpia Records 2:17
  4. Frytet e Frymës Shtëpia Records 3:09
  5. Më ke njohur nga fillimi Shtëpia Records 3:06
  6. Ti je zgjedhur Shtëpia Records 2:19
  7. Shpallni, këndoni Shtëpia Records 1:16
  8. Ditët e krijimit Shtëpia Records 2:21
  9. Ta duam njëri-tjetrin Shtëpia Records 2:07
  10. Ai është Dritë (ninullë) Shtëpia Records 2:01

Embed

Copy and paste this code to your site to embed.

SHTËPIA RECORDS PLAYLIST

LAJME

1 week ago

Shtëpia Records
Ndiqni sot në orën 20:30 Premierën e videos të këngës “Pranë”, nga C-Style dhe Edlira Spaho. Kjo është një këngë që është prodhuar në studion e Shtëpia Records dhe ne kemi gëzim të veçantë për publikimin e kësaj videoje. 🙂Mos harroni ta ndani dhe me miqtë tuaj! 😉#pranë #C_Style #EdliraSpaho #shtepiarecords #khirhobeats #silvadesignco #rap #hiphop #christianhiphop ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

Bledi Spaho
PREMIERA SOT NË ORËN 20:30!📝: C-Style🎼: Khi Rho Beats🎛: Aaron Smith🎙: Shtëpia Records🎥: Silva Design Co.#pranë #C_Style #edliraspaho #shtepiarecords #khirhobeats #silvadesignco #prishtina #kosova #rap #hiphop #CHH ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

Shtëpia Records
"Dëgjoni, dëgjoniKështu Zoti tha,T'bekuar janë ata,Që rrugën time mbajnë..." #juhuukidz #shtepiarecords #kengeperfemije #bibla #zoti #jezusi #juhuukidzvol2 #electronickidsmusic ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

Shtëpia Records
Juhuu Kidz do sjellë shumë shpejtë tek ju një këngë tjetër për më të dashurit tuaj! Kënga ''Dëgjoni'' , na thërret ta dëgjojmë Zotin dhe të ecim në rrugët e Tij. E çfarë do të thotë ta dëgjosh Zotin? Ndoshta kjo është një temë e mirë për ta diskutuar me më të vegjlit pasi e dëgjoni këtë këngë 😉 Na ndiqni nesër! Premiera në orën: 19:00 Mos harroni bëni Subscribe tek kanali ynë në Youtube: www.youtube.com/c/ShtepiaRecords#shtepiarecords #juhuukidz #degjoni #Jezus #Bibla #adhurimishqip #kengeshqipe #kengeperfemije #kengeperzotin ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

Shtëpia Records
''Pra zgjohuZgjohu zgjohuTi që fleNgrihu ngrihuNgrihu ti që ëndërronNgrejë lart ngrejë lartDuart ti që besonMerr kryqin tënd mbaje fortë'' ... See MoreSee Less
View on Facebook